Aktualitātes

 • Projekts „Koku rudenī mūsu dārziņa teritorijā

  Mūsu pirmsskolas izglītības iestādē sagatavošanas grupas pedagogi un bērni piedalījās eTwinning starptautiskajā projekta „Koku rudenī mūsu dārziņa teritorijā”. Projekta laikā pirmsskolas audzēkņi PII teritorijā pēta kokus, to uzbūvi, vāc dažādus materiālus, apgūst koku nosaukumus un veido spēli par kokiem.

  Sirsnīgi pateicamies mūsu partneriem par aktīvu līdzdalību projektu realizēšanā.

  https://etwinning.lv/pasakumi/vebinars_pii_menesis_2/

  “eTwinning sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”

  20.01.2022.

  Informāciju sagatavoja pirmsskolas skolotāja I. Kumpiņa

 • Jautrā ballīte

  Bērni rosās un pošas, jo šodien notiks ballīte. „Es būšu mārīte, es bitīte, bet es skudriņa”-savā starpā sarunājas bērni.
 • Lieldienas 2020

  Cienījamie vecāki! Senie latvieši bija tie, kas ieviesa Lieldienu tradīcijas. Mēs aicinam turpināt iesākto – ieklausīties padomos un svinēt šos svētkus, lai viss gads būtu svēts, mājās valdītu saticība un pārticība un visi būtu veseli un laimīgi.Priecīgas un jaukas Lieldienas! Un atceraties – Paliec mājās! Svini Lieldienas savā ģimenē!

 • Pamēģini izgatavot un izrotāt telpu un svētku galdu!

  PutnsVeidots no olas čaumalas un papīra. Atsevišķās daļas piestiprinātas, iebāžot tās čaumalā izveidotos caurumos vai pielīmējot pie čaumalas.

  Olu turētāji.Olas var ievietot turētājos, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem. Ļoti pateicīgs materiāls ir gofrētais kartons, kas jau pats ir dekoratīvs, atliek tikai pievienot kādu ziediņu, tauriņu, zaķīti, cālīti – un turētājs gatavs.Var pagatavot papīra groziņus. https://tratatuk.ru/materialy/podelki-iz-bumagi/kak-sdelat-korzinku-iz-bumagi.html

  9.04.2020.

 • Klausies vai lasi!

  Lieldienas ir pavasara saulgrieži, ko svin par godu pavasara un saules atnākšanai. Tās tiek svinētas trīs dienas. Tāpat kā olu krāsošana, arī šūpoļu kāršana un šūpošanās ir viena no galvenajām tradīcijām Lieldienās.